XRRH129-151M
MFR.Part #
XRRH129-151M
JLCPCB Part #
C5339681
Package
SMD,12x12mm
Description
1.8A 150uH 174mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS