XRAL0512-221K
Extended
Manufacturer
XR
MFR.Part #
XRAL0512-221K
JLCPCB Part #
C5351417
Package
Plugin
Description
1.5Ω 180mA 200mA 220uH Color Band Inductor ±10% Plugin Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS