XRAL0410-1R2K
MFR.Part #
XRAL0410-1R2K
JLCPCB Part #
C5339317
Package
Plugin,D4xL10.5mm
Description
1.2uH 144MHz 210mΩ 50@7.96MHz 880mA Color Band Inductor ±10% Plugin,D4xL10.5mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS