XRRH127-121M
MFR.Part #
XRRH127-121M
JLCPCB Part #
C5339643
Package
SMD,12x12mm
Description
1.6A 120uH 220mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS