XRRH105R-471M
MFR.Part #
XRRH105R-471M
JLCPCB Part #
C5351587
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
1.289Ω 470uH 540mA 600mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS