XR6826TS101MHL8
MFR.Part #
XR6826TS101MHL8
JLCPCB Part #
C22447612
Package
Plugin,D=23mm
Description
0.8mm 100uH 5A 8A Toroidal inductor ±10% Plugin,D=23mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS