XRRH104R-150M
MFR.Part #
XRRH104R-150M
JLCPCB Part #
C5351492
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
15uH 3.1A 3.6A 50mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS