XRIM404030S1R0MGCA
MFR.Part #
XRIM404030S1R0MGCA
JLCPCB Part #
C39846866
Package
SMD,4x4mm
Description
10A 10mΩ 15.5A 1uH Molded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS