XRCM1608V33NJ-A300
MFR.Part #
XRCM1608V33NJ-A300
JLCPCB Part #
C48947013
Package
0603
Description
1.5GHz 12@100MHz 300mA 33nH 700mΩ ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS