XRCD75-2R2M
MFR.Part #
XRCD75-2R2M
JLCPCB Part #
C39846883
Package
SMD,7.8x7mm
Description
2.2uH 30mΩ 4.2A Unshielded Inductor ±20% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS