XRRH103R-220M
Extended
Manufacturer
XR
MFR.Part #
XRRH103R-220M
JLCPCB Part #
C5351482
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
2.05A 2.6A 22uH 91mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS