XRCD105-181K
MFR.Part #
XRCD105-181K
JLCPCB Part #
C5339393
Package
SMD,9x5.4mm
Description
180uH 630mΩ 720mA Unshielded Inductor ±10% SMD,9x5.4mm Power Inductors ROHS