XRCB1608U102-0R2TF
Extended
Manufacturer
XR
MFR.Part #
XRCB1608U102-0R2TF
JLCPCB Part #
C23377970
Package
0603
Description
1 1kΩ@100MHz 200mA ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS