XRAL0510-682K
MFR.Part #
XRAL0510-682K
JLCPCB Part #
C5289247
Package
Plugin,D5xL10.5mm
Description
30@0.252MHz 35mA 35mA 450kHz 6.8mH 85Ω Color Band Inductor ±10% Plugin,D5xL10.5mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS