XRRH125-681M
MFR.Part #
XRRH125-681M
JLCPCB Part #
C5339611
Package
SMD,12x12mm
Description
1.2Ω 480mA 680uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS