XRAL0410-821K
MFR.Part #
XRAL0410-821K
JLCPCB Part #
C5289232
Package
Plugin,D4xL10.5mm
Description
1.85MHz 10.5Ω 105mA 105mA 55@0.796MHz 820uH Color Band Inductor ±10% Plugin,D4xL10.5mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS