XR8026T330MV1L
Extended
Manufacturer
XR
MFR.Part #
XR8026T330MV1L
JLCPCB Part #
C22358387
Package
Plugin,D=23mm
Description
1mm 33uH 7A Toroidal inductor ±10% 插件,D=23mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS