XRRH104R-220M
MFR.Part #
XRRH104R-220M
JLCPCB Part #
C5351493
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
2.5A 2.9A 22uH 73mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS