XR5026TS220MHL7
MFR.Part #
XR5026TS220MHL7
JLCPCB Part #
C22447243
Package
Plugin,D=15mm
Description
0.7mm 22uH 4A 7A Toroidal inductor ±10% Plugin,D=15mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS