XR050125T101MVL7
MFR.Part #
XR050125T101MVL7
JLCPCB Part #
C18213920
Package
Plugin,D=15.8mm
Description
0.7mm 100uH 3.8A Toroidal inductor ±10% 插件,D=15.8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS