XR5026T220MHL6
Extended
Manufacturer
XR
MFR.Part #
XR5026T220MHL6
JLCPCB Part #
C22358313
Package
Plugin,D=14.5mm
Description
0.6mm 2.8A 22uH Toroidal inductor ±10% 插件,D=14.5mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS