XR4426T330MVL6
MFR.Part #
XR4426T330MVL6
JLCPCB Part #
C22358279
Package
Plugin,D=13.2mm
Description
0.6mm 2.8A 33uH Toroidal inductor ±10% 插件,D=13.2mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS