XR4426T220MVL7
MFR.Part #
XR4426T220MVL7
JLCPCB Part #
C22358275
Package
Plugin,D=13.2mm
Description
0.7mm 22uH 4A Toroidal inductor ±10% 插件,D=13.2mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS