XR4426T150MHL6
MFR.Part #
XR4426T150MHL6
JLCPCB Part #
C22358271
Package
Plugin,D=13.2mm
Description
0.6mm 15uH 2.8A Toroidal inductor ±10% 插件,D=13.2mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS