XR1365-220M
MFR.Part #
XR1365-220M
JLCPCB Part #
C41384053
Package
SMD,13.5x12.6mm
Description
10A 12A 22uH 42mΩ ±20% SMD,13.5x12.6mm Power Inductors ROHS