XR050125TS330MHL7
MFR.Part #
XR050125TS330MHL7
JLCPCB Part #
C20416575
Package
Plugin,D=17mm
Description
0.7mm 30mΩ 33uH Toroidal inductor ±20% 插件,D=17mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS