XR106125TS470MV1L
MFR.Part #
XR106125TS470MV1L
JLCPCB Part #
C22358528
Package
Plugin,33x15.6mm
Description
1mm 47uH 5A Toroidal inductor ±10% 插件,33x15.6mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS