XR044125TS330MHL6
MFR.Part #
XR044125TS330MHL6
JLCPCB Part #
C18213896
Package
Plugin,D=13.5mm
Description
0.6mm 33uH 3A Toroidal inductor ±10% Plugin,D=13.5mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS