JTE0324D12-H
Mechanical Assembly
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JTE0324D12-H
Description
-12V -40°C ~ 100°C 1.25" Length x 0.80" Width x 0.40" Height (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) 125mA,125mA 12V 2 24-DIP module, 8 leads 3 W 3 kV 36V 62368-1 81% 9V ITE (Commercial) Isolation module SCP Through Hole - Power Module/Power Supply ROHS