STH0548S3V3
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
STH0548S3V3
JLCPCB Part #
C7021337
Package
SMD-6P,19.5x11.8mm
Description
1 3.3V 500mA 79% 9V~72V SMD-6P,19.5x11.8mm DC-DC Power Modules ROHS