JWK2548S3V3
MFR.Part #
JWK2548S3V3
JLCPCB Part #
C7291936
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 18V~75V 3.3V 6A 88% DIP,25.4x25.4mm DC-DC Power Modules ROHS