JTK3048S12
Extended
MFR.Part #
JTK3048S12
JLCPCB Part #
C7291885
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.6kV 12V 18V~75V 2.5A 30W 90% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS