JTD2024D15
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JTD2024D15
JLCPCB Part #
C6281558
Package
DIP,40.6x25.4mm
Description
15V 2 20W 3kV 665mA 88.5% 9V~36V DIP,40.6x25.4mm Isolated Power Modules ROHS