JTD1524S15
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JTD1524S15
JLCPCB Part #
C5774827
Package
DIP-6
Description
1 15V 15W 1A 3kV 86% 9V~36V DIP-6 Isolated Power Modules ROHS