RDE03110D12
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
RDE03110D12
JLCPCB Part #
C6378922
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
125mA 12V 2 3W 3kV 40V~160V 83% Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Overload protection、Automatic fault recovery DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS