JTC0448D12
MFR.Part #
JTC0448D12
JLCPCB Part #
C6972596
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1.5kV 12V 167mA 18V~72V 2 4W 82% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS