ICZ0924S15
MFR.Part #
ICZ0924S15
JLCPCB Part #
C6211340
Package
SIP,21.8x9.6mm
Description
1 1.6kV 15V 18V~36V 600mA 90% 9W SIP,21.8x9.6mm Isolated Power Modules ROHS