JHM1512S12
Mechanical Assembly
MFR.Part #
JHM1512S12
JLCPCB Part #
C6645071
Package
DIP-6
Description
-40°C ~ 80°C 1 1.25A 1.60" Length x 1.00" Width x 0.40" Height (40.6mm x 25.4mm x 10.2mm) 12V 15 W 18V 4 kV 6-DIP Module 86% 9V Isolation module Medical type OCP,OVP,SCP,UVLO Through Hole DIP-6 Power Module/Power Supply ROHS