JCM3024D15
Extended
MFR.Part #
JCM3024D15
JLCPCB Part #
C6973008
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
15V 18V~36V 1A 2 92% Short Circuit Protection、Overvoltage protection、Overload protection、Programmable output voltage DIP,25.4x25.4mm DC-DC Power Modules ROHS