JMR0324S12
MFR.Part #
JMR0324S12
JLCPCB Part #
C6212435
Package
DIP,24.4x14.7mm
Description
1 12V 292mA 3.5W 5kV 84% 9V~36V DIP,24.4x14.7mm Isolated Power Modules ROHS