JCM2024S3V3
MFR.Part #
JCM2024S3V3
JLCPCB Part #
C6070489
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.6kV 18V~36V 20W 3.3V 4.5A 86% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS