JCM1548S3V3
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JCM1548S3V3
JLCPCB Part #
C5659593
Package
DIP-6
Description
1 1.6kV 15W 3.3V 36V~75V 4A 85% DIP-6 Isolated Power Modules ROHS