JTD2024S15
MFR.Part #
JTD2024S15
JLCPCB Part #
C5660463
Package
DIP,40.6x25.4mm
Description
1 1.33A 15V 20W 3kV 88% 9V~36V DIP,40.6x25.4mm Isolated Power Modules ROHS