IZB0324S3V3
MFR.Part #
IZB0324S3V3
JLCPCB Part #
C7211801
Package
SIP,22x9.5mm
Description
1 1.5kV 18V~36V 2.5W 3.3V 74% 758mA SIP,22x9.5mm Isolated Power Modules ROHS