IEU0324D12
Mechanical Assembly
MFR.Part #
IEU0324D12
Description
-12V -40°C ~ 95°C 0.55" long x 0.55" wide x 0.31" high (14.0mm x 14.0mm x 8.0mm) 1.5 kV 125mA,125mA 12V 18V 2 3 W 36V 62368-1 8-DIP Module, 5 Leads 86% ITE (Commercial) Isolation module OCP,SCP Through hole - Power Module/Power Supply ROHS