IZB0312S3V3
MFR.Part #
IZB0312S3V3
JLCPCB Part #
C7291057
Package
SIP,22x9.5mm
Description
1 1.5kV 3.3V 75% 758mA 9V~18V SIP,22x9.5mm Isolated Power Modules ROHS