IHL0215D15
MFR.Part #
IHL0215D15
JLCPCB Part #
C5740805
Package
SIP,19.5x7.2mm
Description
13.5V~16.5V 15V 2 2W 5.2kV 66.7mA 82% SIP,19.5x7.2mm Isolated Power Modules ROHS