JHL0612S15
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JHL0612S15
JLCPCB Part #
C5659679
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 10V~17V 15V 400mA 4kV 6W 82% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS