IEU0348S12
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
IEU0348S12
JLCPCB Part #
C7289020
Package
DIP,14x14mm
Description
1 1.5kV 12V 250mA 36V~75V 3W 86% DIP,14x14mm Isolated Power Modules ROHS