JTB0548S12
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JTB0548S12
JLCPCB Part #
C7212699
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 1.5kV 12V 18V~72V 470mA 79% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS